GMP Standardında Projelendirilen Tesisler

Tesisimizi, ISO 22716:2007 kozmetik GMP standardında üretim yapmak üzere projelendirip, içlerindeki her detayı ilaç ham maddesi gereklerine uygun yüksek standartlara göre oluşturduk ve bugün de, ilk günkü hassasiyetimiz ile çalışmaya devam ediyoruz. Ürün ham madde tedariki ve ürünlerin paketlenmesinde ise güçlü organizasyon ve depo altyapısına sahip olmanın avantajı ile hizmet veriyoruz.


Titiz Ham Madde Tedarik Yönetimi

Ham madde tedarikinin majistral ilaç yapımında en kritik noktalardan biri olduğunun farkındalığıylaonaylı, GMP standartlarında ve ICH Q7 ilkelerine uygun ham madde üretimi yapan üreticilerden direkt ithalat yoluyla ham madde tedarik ediyor ve aynı hassasiyet ile müşterilerimize sunuyoruz.


Analizler ve Kalite Kontrol

İşimize verdiğimiz önemin bir parçası olarak, tüm ham madde ve ambalaj malzemelerini, dijital ısı ve nem kontrollü karantina bölgesine alarak, fiziksel ve kimyasal analizlerden geçiriyoruz.Kalite kontrol ekibimizin, düzenli olarak iç ve dış eğitimlerini güncelleyerek, en yüksek standartlardaki mal kabul ve üretim kalitesini garanti altına alıyoruz.

 


İç ve Dış Laboratuvar Testleri

Ürün geliştirme ve kalite süreçlerini GMP standartlarına göre yönetilen laboratuvarlarımızda yapıyor, Türk Akreditasyon Kurumu tarafından akredite edilmiş laboratuvarlarımızı, sürekli testlerle denetliyoruz."Temiz Oda" Üretim Sistemi

ISO 22716:2007 kozmetik GMP standardında üretim yapmak üzere projelendirilmiş olan tesisimizde, ilaç hammadde yeniden paketlenmesi ve kozmetik ürün üretimlerini hepa filtreli 100.000 class temiz odalarda yapıyoruz.

 

Kesintisiz Eğitim ve Denetim

Güncel ve modern kalmak ancak eğitimle mümkündür. Bu anlayışla ekibimizin gelişimine de özen gösteriyor, proseslere uygun olarak sürekli güncellenen eğitimlere katılıyoruz. Üretim ve yönetim sistemi, ekipler ve tesisler, yılda iki kez bağımsız denetçiler tarafından uygulanan iç denetim yöntemiyle incelenmekte olup; kalite yönetim sisteminin bütünü, yetkili kalite yönetim kurumları tarafından ayrıca denetlenmektedir.